Moskitiera czarna w drzwiach balkonowych samodomykająca się

Moskitiery w ramkach

Moskitiery ramkowe to elegancki i trwały sposób na ochronę przed owadami. Mając moskitierę w oknie można cały rok cieszyć się świeżym powietrzem i spać przy otwartym oknie. Moskitiery w ramkach zaczepia się metalowymi blaszkami mocującymi do ramy okna od zewnątrz – nie ma konieczności wiercenia w ramie okiennej.

Moskitiery ramkowe Warszawa

Wykonujemy moskitiery ramkowe na wymiar do każdego rodzaju okien. Działamy w Warszawie, we wszystkich dzielnicach. Oferujemy szeroki wybór ramek, by jak najlepiej dopasować moskitierę do ramy okiennej. W naszej ofercie znajdą Państwo całą paletę kolorów RAL malowanych proszkowo oraz ramki w okleinach drewnopodobnych: złoty dąb, orzech, mahoń. Ramkę moskitiery wykonujemy z aluminium dzięki czemu nie ulega ona korozji. Wszystkie elementy w moskitierach są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Oferujemy również różne kolory siatek.

Dostępne kolory siatek

Siatki do moskitier, siatka czarna, szara i biała

W naszej ofercie dostępne są siatki w trzech kolorach: czarnym, szarym i białym, aby każdy mógł dobrać tę, która najbardziej mu odpowiada. My zalecamy użycie siatki czarnej, gdyż po rozpięciu na ramce jest ona najmniej widoczna, zarówno z zewnątrz, jak i z wewnątrz pomieszczenia. Moskitiera z czarną siatką jest niemalże niezauważalna, czasem warto wręcz coś zawiesić na oknie, szczególnie w drzwiach balkonowych, żeby nieopatrznie w nią nie wejść. Najbardziej widoczna jest siatka biała. Jednak niektórzy wolą moskitiery z białą siatką. Pośrednim rozwiązaniem jest siatka szara, która jest stosunkowo mało widoczna.

Jakie moskitiery robimy

Moskitiery ramkowe do okien różne kolory: szara, złoty dąb, biała

Moskitiery do okien

Wykonujemy moskitiery w ramkach do okien. Kolor ramki i siatki można dobrać do okna według życzenia klienta. Montaż i demontaż moskitiery jest łatwy, można samodzielnie ją zdjąć do mycia okna.

Moskitiera do drzwi balkonowych, do okna tarasowego

Moskitiery do drzwi balkonowych

Oferujemy również moskitiery ramkowe do drzwi balkonowych uchylne. Moskitiery tarasowe wyposażamy w system samozamykający się na magnes.

Moskitiera do drzwi balkonowych tarasowych przesuwnych

Moskitiery drzwiowe przesuwne

Na balkon lub taras oferujemy również moskitiery ramkowe przesuwne. Jednak nie w każdym wypadku da się je zamontować – montaż zależy od tego czy będzie jak przesunąć panel moskitiery. 

Moskitiery na wymiar Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami. > Jeśli jesteś z Warszawy, przyjedziemy do Ciebie ze próbnikiem siatek na pomiary. Następnie przygotujemy wybraną moskitierę i wykonamy kompleksowy montaż. Wykonujemy również konserwację i naprawy moskitier.

Krok 1

Zadzwoń i umów się

501 751 911

Krok 2

Przyjedziemy na pomiar z próbnikiem. Najlepiej wybrać tkaninę oceniając jej walory na żywo.

Krok 3

Przygotujemy moskitierę na wymiar i przyjedziemy na montaż.