Serwis i pranie verticali

Verticale są łatwe w obsłudze, a dzięki naszej pralni, mogą być zawsze czyste, estetyczne i bezawaryjne.

Pranie verticali - czyste białe verticale

Serwis i konserwacja verticali

Verticale to jeden z najbardziej wytrzymałych systemów żaluzji okiennych. Ich konstrukcja jest prosta, dzięki czemu niełatwo ulega uszkodzeniu. Są zaprojektowane tak, aby bezawaryjnie służyły przez lata. Jednak co jakiś czas trzeba je zdejmować, choćby do prania.

Serwis verticali w Warszawie

Świadczymy usługi prania i konserwacji verticali w firmach, instytucjach i mieszkaniach prywatnych. Żaluzje pionowe wymagające konserwacji można dowieźć do naszego punktu przyjęć przy ul. Brechta 17 w Warszawie lub skorzystać z naszego dowozu. Na terenie całej Warszawy dojeżdżamy do klienta (przy minimalnej powierzchni verticali 50m2) zdejmujemy je, pierzemy, wykonujemy niezbędne naprawy, odwozimy i montujemy z powrotem. Najczęściej są to drobne i niekosztowne naprawy. Sprawdź cennik. > W razie konieczności wykonujemy wszelkie niezbędne naprawy.

Naprawa verticali

  • Wymiana zniszczonych łańcuszków.
  • Wymiana pękniętych ciężarków, połamanych zawieszek.
  • Skracanie pasów – jeśli pasy nie są zniszczone, a klient chce zmienić długość (na przykład do parapetu) lub zawiesić na innym oknie, można dostosować długość bez zmiany mocowania.

  • Wymiana kompletu pasów – wymieniamy całe komplety pasów jeśli ulegną zniszczeniu, a szyny i mocowania są nadal sprawne. Wymianę można zamówić, jeśli np. klient chciałby zmienić kolor z powodu zmiany wystroju lub lokalu.

  • Wymiana szyny – nie polecamy napraw lub skracania szyn. Jeśli szyna ulegnie zniszczeniu, najlepiej i najkorzystniej cenowo jest zamówić nową.

Pranie verticali

Pranie verticali to czynność wymagająca użycia specjalnych urządzeń, które delikatnie czyszczą pasy materiału. Lamele (czyli pasy) pierzemy w specjalnej myjce ultradźwiękowej, która nie plącze i nie niszczy materiału. Pasy są zanurzone w kąpieli wodnej z dodatkiem detergentu,
a ultradźwięki powodują wytrącanie zabrudzeń, kurzu i osadów. Roztwór piorący dobieramy do gatunku materiału. Po praniu verticale płukane są ręcznie, aby uniknąć załamania tkaniny i uszkodzenia systemu mocowania.

Czyszczenie verticali to spora oszczędność

Jeśli Twoje verticale nie świecą już czystością, ale system, na którym są zawieszone jest sprawny, to nie ma konieczności wymiany ich na nowe. Czyszczenie verticali jest stosunkowo proste i mało kosztowne (sprawdź cennik >). Oferowane przez nas profesjonalne czyszczenie żaluzji pionowych przywróci im świeżość i estetyczny wygląd. W razie konieczności wykonamy również niezbędne naprawy. Kompleksowe usługi czyszczenia i konserwacji świadczymy na terenie Warszawy.

Pralnia verticali Warszawa

Pralnia verticali Kram to profesjonalna i doświadczona firma rodzinna, w której wszystkie usługi wykonujemy sami, bez pośredników. Działamy w Warszawie nieprzerwanie od 1989 roku. Zapraszamy do współpracy biura i instytucje z Warszawy, które liczą na kompleksową usługę za niewygórowaną cenę, obejmującą nie tylko montaż ale również późniejsze pranie i konserwację verticali. We wszystkich dzielnicach stolicy dojeżdżamy do klienta. Dojazd poza Warszawą do ustalenia. Zapraszamy do współpracy również firmy, przyjmujące zlecenia, a nie posiadające własnego sprzętu piorącego. Obsługujemy również klientów indywidualnych.

Sprawdź także nasze pozostałe usługi, jak pranie odzieży, tapicerki czy pranie dywanów.