Montaż verticali

Verticale to, zaraz po żaluzjach poziomych, drugi najpopularniejszy system osłon okiennych. Verticale można zamontować nawet na bardzo dużych powierzchniach przeszklonych (wysokość pasów może sięgać do 8 m, a długość jest nieograniczona). Żaluzje pionowe montuje się najczęściej w budynkach biurowych o szklanych elewacjach, osłaniając wnętrza przez nasłonecznieniem i przegrzaniem. Ostatnio coraz częściej zdobywają popularność w nowoczesnych mieszkaniach prywatnych.

Montaż verticali

Verticale na zamówienie

Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta i wykonujemy verticale na zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo niemalże wszystkie dostępne na rynku tkaniny i tworzywa. Najpowszechniej stosowane są żaluzje pionowe z pasów o szerokości 127 mm, ale w ofercie mamy również te o szerokości 89 mm. Wykonujemy i montujemy verticale klasyczne i o funkcjach specjalnych (niepalne i higieniczne). Bardzo szeroka gama tkanin i kolorów umożliwi Państwo dobór odpowiednich verticali, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Zapoznaj się z naszą ofertą nowych verticali. >

Profesjonalny montaż verticali Warszawa

Na terenie całej Warszawy oferujemy kompleksową usługę związaną z instalacją verticali. Mamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie by bez obaw podjąć się montażu verticali nawet w bardzo wysokich hallach i salach konferencyjnych. W przypadku dużych przeszkleń biurowych lub dużych i wysokich okien, wykonujemy najpierw oględziny i przygotowujemy wycenę indywidualną. Odpowiadamy za profesjonalny pomiar i montaż, a na wykonywane przez nas usługi dajemy gwarancję.

Gwarancja

Na zamontowane przez nas verticale zapewniamy półroczną gwarancję, podczas której bezpłatnie poprawiamy i naprawiamy uszkodzenia, które nie powstały w wyniku nieprawidłowego użytkowania. W przypadku wystąpienia usterek po okresie gwarancyjnym, możecie Państwo liczyć na nasz serwis.

Dojeżdżamy do klientów w całej Warszawie. Skontaktuj się z nami i umów się na montaż lub konserwację. >