Plisy w oknie kuchennym

Plisy okienne

Plisy określane też jako żaluzje plisowane lub rolety plisowane, to nowoczesna i coraz bardziej popularna przesłona okien. Polecamy ją szczególnie do pomieszczeń usytuowanych na parterze, ze względu na możliwość rozwijania jej od dołu, czego nie da się zrobić w przypadku klasycznych rolet czy żaluzji. Stanowią niezwykłą mieszankę efektownego wyglądu z ponadprzeciętną funkcjonalnością. Wybór tkanin i kolorów plis jest równie szeroki, jak w przypadku klasycznych rolet.

Plisy okienne Warszawa

Zapraszamy klientów z Warszawy i bliskich okolic do skorzystania z naszej oferty rolet plisowanych. Oferujemy wiele rodzajów plis, aby każdy mógł dobrać żaluzję plisowaną, która najlepiej spełni jego wymagania. Bogate wzornictwo oferowanych przez nas tkanin oraz profili pozwoli Państwu w dowolny sposób dobrać tkaninę i kolor plisy do wystroju wnętrza.

Dostępne rodzaje plis

W roletach plisowanych, w zależności od rodzaju, można niezależnie poruszać dolnym i górnym profilem lub tylko jednym z nich, dzięki czemu roleta może pełnić funkcję zazdrostki lub zasłaniać jedynie centralną partię okna. Plisy to doskonałe rozwiązanie do łazienki lub kuchni, których okna wychodzą na ulicę lub użytkową część ogrodu. Rozwinięte od dołu osłonią przed niepożądanymi spojrzeniami, nie ograniczając dostępu światła z góry. Wykonujemy dwa rodzaje rolet plisowanych:

Moskitiera jednofukcyjna
  • Plisy jednofunkcyjne – jeden brzeg mają umocowany na stałe i rozwija się je z dołu do góry lub z góry do dołu. Do ich wykonani można użyć klasycznej tkaniny jednostronnej lub tkaniny dwustronnej, np. z jednej strony odbijającej promienie słoneczne.
Plisy dwufunkcyjne dwukierunkowe duo z dwóch rolet
  • Plisy dwufunkcyjne – znane również jako plisy duo. Oba brzegi są ruchome i można je zwijać w obie strony, zasłaniając np. tylko środek okna. Plisy dwukierunkowe możemy wykonać z dwóch różnych tkanin, np. jedna z nich może być zaciemniająca, a druga półprzepuszczalna.

Plisy do różnych kształtów okien

Rolety plisowane dostępne są w formie harmonijek wolnowiszących lub w prowadnicach. Prowadnice boczne gwarantują całkowite zasłonięcie światła szyby. Plisy można sterować ręcznie za pomoc uchwytów w dolnym i górnym profilu lub za pomocą sznurków. Ale można również zaopatrzyć je w silniczek elektryczny i mogą być sterowane pilotem. Żaluzje plisowane dedykowane są do typowych okien prostokątnych, ale z powodzeniem można je zamontować również do okien o nietypowych kształtach. Wykonujemy:

Plisy do okien trójkątnych
  • Plisy do okien trójkątnych;
Plisy do okien trapezowych
  • Plisy do okien trapezowych;
  • Plisy do okien skośnych;
Plisy do okien okrągłych
  • Plisy do okien półokrągłych;
  • Plisy do okien okrągłych.

Plisy do okien dachowych

Wykonujemy również rolety plisowane na okna dachowe – to tańsza alternatywa w stosunku oryginalnych rolet czy żaluzji proponowanych przez producentów okien dachowych. Można je zamontować we wszystkich rodzajach okien połaciowych, niezależnie od producenta. Są wyposażone w dodatkowy komplet bocznych prowadnic, które utrzymują materiał blisko szyby.

Plisy do okien dachowych

Plisy na wymiar Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami i zamów pomiar i wycenę. > Jeśli jesteś z Warszawy, przyjedziemy do Ciebie ze wzornikiem, doradzimy jaką tkaninę wybrać. Następnie przygotujemy wybraną plisę i wykonamy kompleksowy montaż.

Krok 1

Zadzwoń i umów się

501 751 911

Krok 2

Przyjedziemy na pomiar ze wzornikiem. Najlepiej wybrać tkaninę oceniając jej walory na żywo.

Krok 3

Przygotujemy plisę na wymiar i przyjedziemy na montaż.