Żaluzje poziome

Żaluzje poziome, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, to jeden z najpopularniejszych osłonowych systemów okiennych. Są nieocenionym elementem dekoracyjnym i funkcjonalnym okien w pomieszczeniach biurowych i prywatnych. Gama kolorów i materiałów jest tak duża, że pasują do pomieszczeń we wszystkich stylach – od nowoczesnych po klasyczne. Stanowią doskonałą alternatywę dla zasłon pochłaniających kurz i pozwalają na wygodną i precyzyjną regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia.

Żaluzje

Żaluzje poziome, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, to jeden z najpopularniejszych osłonowych systemów okiennych. Są nieocenionym elementem dekoracyjnym i funkcjonalnym okien w pomieszczeniach biurowych i prywatnych. Gama kolorów i materiałów jest tak duża, że pasują do pomieszczeń we wszystkich stylach – od nowoczesnych po klasyczne. Stanowią doskonałą alternatywę dla zasłon pochłaniających kurz i pozwalają na wygodną i precyzyjną regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia.

Żaluzje dostępne w naszej ofercie

Wykonujemy żaluzje wszelkiego typu, w wielu różnych kolorach i z różnych materiałów – aluminiowe i drewniane. Oferujemy różne systemy sterowania żaluzją.

Żaluzje wewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne mogą być zamontowane we wnęce przyszybowej bezinwazyjnie za pomocą uchwytów nakładanych na ramę okna lub poprzez przykręcenie ich do ramy okiennej. Mogą też być montowane jako żaluzje naścienne na wierzch zasłaniając wnękę i kilka szyb jednocześnie. W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje o lamelach 16 mm, 25 mm oraz 50 mm. Te ostatnie zyskują ostatnio bardzo na popularności. Są niezwykle efektowne i eleganckie. Ze względu na ich większy ciężar najczęściej montuje się je jako żaluzje naścienne.

Żaluzje zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne

Wykonujemy żaluzje zewnętrzne o szerokich lamelach 50 mm. Żaluzje zewnętrzne skutecznie chronią przez nadmiernym nagrzaniem wnętrza, umożliwiają swobodną regulację nasłonecznienia pomieszczenia. Jedną z ich kluczowych zalet jest efekt dekoracyjny fasady – ubogacają materiałowo elewację i dodają jej nowoczesności. Ich montaż jest łatwy, a konstrukcja lekka i odporna na warunki atmosferyczne. Dostępne są w wielu kolorach i okleinach drewnopodobnych. Mogą mieć sterowanie ręczne lub elektryczne. Do żaluzji zewnętrznych można zamontować sterowanie automatyczne z czujnikiem wiatru.

Żaluzje do okien dachowych

Żaluzje do okien dachowych

W naszej ofercie znajdują się również żaluzje do okien dachowych: do samodzielnego montażu, lub z kompleksową usługą. Żaluzje do okien połaciowych nie mają sznurków, jak w przypadku żaluzji do zwykłych okien. Reguluje się je za pomocą specjalnego suwaka.

Żaluzje nie są najpopularniejszym systemem osłonowym do okien dachowych. Lepiej w oknach dachowych sprawdzają się rolety i plisy.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe odznaczają się bardzo długą żywotnością. Ich konstrukcja jest prosta i mało awaryjna. Odbijają nawet do 70% promieniowania słonecznego (w zależności od zastosowanego koloru), dzięki czemu stanowią bardzo dobrą izolację termiczną, doskonale chroniąc wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem się. W czasie wysokich upałów zasłonięte srebrne żaluzje aluminiowe mogą ograniczyć wzrost temperatury w pomieszczeniu nawet o 7°C, a w czasie mrozów znacząco zapobiegają utracie ciepła. Żaluzje aluminiowe występują w bardzo bogatej gamie kolorystycznej. Możemy wykonać je dowolnym kolorze z palety RAL. Oferujemy żaluzje o lamelach szerokości 16 mmm, 25 mm lub 50 mm. Żaluzje aluminiowe montujemy w zasadzie do każdego typu okien.

Ze względu na swój nowoczesny charakter najpopularniejsze są w nowoczesnych wnętrach, zarówno biurowych jak i domowych. Najmodniejsze są w ostatnim czasie żaluzje białe. To właśnie białe żaluzje architekci najczęściej polecają swoim klientom.

Białe żaluzje w nowoczesnej kuchni
Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane wykonane są z naturalnego drewna egzotycznego. Aby nadać im żądaną kolorystykę pokrywa się je laminatem drewnopodobnym imitującym preferowany gatunek drewna. Występuję w dwóch szerokościach listewek: 25 mm i 50 mm. Podobnie jak inne żaluzje wewnętrzne można je zamontować we wnęce okiennej lub przesłaniając ją, co umożliwia zasłonięcie jedną żaluzją kilku okien. Mogą mieć sterowanie ręczne lub elektryczne. Ze względu na spory ciężar żaluzji drewnianych, zalecamy montowanie ich we wnęce okiennej tylko do niezbyt dużej wysokości. Jeśli mają osłaniać wysokie okno, np. balkonowe, powinny być montowane w systemie naściennym lub do sufitu. Wówczas można je wykonać nawet do wysokości 4 m.

Żaluzje drewniane mają ciepły wygląd, dzięki czemu świetnie sprawdzą się nie tylko w biurach i instytucjach, ale również w przytulnych domowych wnętrzach. Najmodniejsze obecnie są białe żaluzje drewniane.

Żaluzje drewniane w nowoczesnym salonie. Kram Warszawa

Sterowanie

Wykonujemy żaluzje żaluzje sterowane ręcznie lub elektrycznie.

  • Żaluzje sterowane ręcznie. Jest to rozwiązanie najprostsze i najtańsze. Jeśli zależy Państwu na rozwiązaniu ekonomicznym, polecamy żaluzje sterowane ręcznie. Ich obsługa jest bardzo prosta.
  • Żaluzje sterowane elektrycznie. Żaluzje sterowane elektrycznie za pomocą pilota, to rozwiązanie niezwykle wygodne i zapewniające maksymalny komfort użytkowania. Taka żaluzja ma wbudowany maleńki silniczek elektryczny, pobierający niewielką ilość prądu.

Żaluzje na wymiar Warszawa

Specjalizujemy się w produkcji, montażu i konserwacji żaluzji poziomych. Działamy na terenie Warszawy (Bemowo, Białołęka, Bielany, Żoliborz, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Śródmieście, Wola, Ursynów inne dzielnice). Montujemy żaluzje w budynkach biurowych, instytucjach publicznych oraz w mieszkaniach prywatnych w całej Warszawie. Do klienta dojeżdżamy przy minimalnym zamówieniu 50 m² żaluzji. Oferujemy możliwość zamówienia w pełni spersonalizowanego rozwiązania. Wszystkie żaluzje wykonujemy na wymiar na indywidualne zamówienie, dobierając parametry do wnętrza i potrzeb klienta.

Każdy kto ceni komfort, jakość i elegancję znajdzie w naszym sklepie żaluzje dopasowane do swoich potrzeb. A gdy już zapadła decyzja jaką żaluzję wybrać, czas umówić się na pomiary i montaż. Skontaktuj się z nami i zamów pomiar i wycenę. > Jeśli jesteś z Warszawy, przyjedziemy do Ciebie ze wzornikiem, doradzimy jaką żaluzję wybrać. Następnie przygotujemy wybraną żaluzję i wykonamy kompleksowy montaż. Ile to kosztuje? Nasze ceny są konkurencyjne i odpowiednie do jakości materiałów i usług.

Montaż żaluzji

Gdy już zapadła decyzja jaką żaluzję wybrać, czas umówić się na pomiary i montaż. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wystarczy zadzwonić i umówić się na pomiar i wycenę. Dojeżdżamy do klientów z całej Warszawy. Przyjedziemy z próbnikiem, wykonamy pomiary i fachowo doradzimy. Skontaktuj się z nami już dziś. >

Czyszczenie i konserwacja żaluzji

Sprzedaż i montaż żaluzji to dopiero początek naszej współpracy z Państwem. Oferujemy również późniejsze usługi czyszczenia, konserwacji i napraw żaluzji. Żaluzje to produkt trwały i może służyć sprawnie przez długie lata. Jednak od czasu do czasu trzeba zadbać o ich czystość i poddać je konserwacji.

Krok 1

Zadzwoń i umów się

501 751 911

Krok 2

Przyjedziemy na pomiary ze wzornikiem. Najlepiej wybrać kolor lub okleinę oceniając je na żywo.

Krok 3

Przygotujemy żaluzję na wymiar i przyjedziemy na montaż.