Pierzemy
również
dywany

O firmie

Pralnia verticali „Kram”

Jesteśmy firmą rodzinną. Zajmujemy się praniem verticali i dywanów od 1989 roku.

Początkowo zajmowaliśmy się praniem dywanów, oraz verticali, z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność o montaż verticali i rolet. Staramy się, zapewnić Państwu szeroki wybór verticali, rolet, oraz żaluzji. W naszej ofercie znajdują się rolety materiałowe wykonane z dekoracyjnych, zaimpregnowanych tkanin, o właściwościach niepalnych, a także funkcjonalne verticale, czyli żaluzje pionowe wykonane z materiału lub PCV. Jesteśmy rzetelni i elastyczni w realizowaniu wszystkich powierzonych nam zadań, otwarci na potrzeby naszych Klientów. Jako, że mamy duże doświadczenie w praniu verticali, pomożemy Państwu w wyborze dobrego gatunku materiału, bowiem tak jak firany, czy kotary powinny być one co jakiś czas odświeżane, aby mogły Państwu służyć przez lata.

Gwarantujemy umiarkowane ceny za wysokiej jakości towar i usługę.

Jesteśmy dumni, że dzięki naszej staranności i odpowiedzialności, możemy się pochwalić najwyższą jakością i zadowoleniem naszych stałych klientów.

Posiadamy referencje firm jak i instytucji państwowych. Cieszymy się dużym zaufaniem naszych dotychczasowych klientów. Państwa także zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zaufali nam między innymi:

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.