logo Kram. Pralnia dywanów i verticali

Pierzemy
również
dywany

Oferta

Zajmujemy się praniem, naprawą i sprzedażą verticali. Oferujemy pełną gamę kolorów oraz tkanin.

Pranie verticali

Verticale pierzemy w specjalnej myjce ultradźwiękowej, która nie plącze i nie niszczy materiału. Pasy są zanurzone w kąpieli wodnej z dodatkiem detergentu,
a ultradźwięki powodują wytrącanie zabrudzeń, kurzu i osadów. Roztwór piorący dobieramy do gatunku materiału. Vericale płukane są ręcznie, aby uniknąć załamania tkaniny i uszkodzenia systemu mocowania.

Naprawa verticali

Wymiana zniszczonych łańcuszków - wymiana pękniętych ciężarków, połamanych zawieszek.
Skracanie pasów - jeśli pasy nie są zniszczone, a klient chce zmienić długość (na przykład do parapetu) lub zawiesić na innym oknie, można dostosować długość bez zmiany mocowania.
Wymiana kompletu pasów - wymieniamy całe komplety pasów jeśli ulegną zniszczeniu, a szyny i mocowania są nadal sprawne. Wymianę można zamówić, jeśli klient chciałby zmienić kolor z powodu zmiany wystroju lub lokalu.
Wymiana szyny - nie polecamy napraw lub skracania szyn. Jeśli szyna ulegnie zniszczeniu, najlepiej i najkorzystniej cenowo jest zamówić nową.

Nowe verticale i rolety materiałowe

Oferujemy kompleksową usługę związaną z instalacją verticali i rolet. Odpowiadamy za profesjonalny pomiar i montaż. Kolor i wzór możecie Państwo wybrać ze wzornika. Zapewniamy półroczną gwarancję, podczas której bezpłatnie poprawiamy i naprawiamy uszkodzenia, które nie powstały w wyniku nieprawidłowego użytkowania. Po okresie gwarancyjnym, możecie Państwo liczyć na nasz serwis.

Możliwy odbiór u klienta

Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta

 

Zapraszamy